Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Nowa Paprocka Kolonia - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

110 000 zł5 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki w malowniczej miejscowości Nowa Paprocka Kolonia, położone w gminie Krzymów. Działka 1: 5500 m Działka 2: 6500 m Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

499 000 zł1 421 m² 351,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania - Szczepankowo - Michałowo, przy ul. Bobrownickiej jako dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł628 m² 428,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rod w cenionym kompleksie Przedmiotem oferty jest odstąpienia prawa do użytkowania dwóch działek rod w cenionym kompleksie ogródków działkowych na poznańskiej Ławicy. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 544 m² 647,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną w spokojnej i zielonej części Poznania. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 031 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łysy Młyn na Morasku w Poznaniu. Działka nr 200/6 o powierzchni 1031 m2, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł369 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę rod z małym domkiem na Rodzinnych Ogródkach Działkowych (rod) Pogodna w Poznaniu Działka zagospodarowana, ogród z nasadzeniami drzewami owocowymi: śliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 221 m² 2 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu na Naramowicach, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i dobrze skomunikowanych części miasta, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 134 m² 1 145,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są w Poznaniu ulice, które mijasz codziennie. I takie, o których wiedzą tylko ci, którzy tam mieszkają. Ulica Tczewska należy do tej drugiej kategorii. Prywatny, zamknięty koniec drogi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł679 m² 1 029,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową działkę położoną na poznańskiej Woli, na rogu ulic Karpackiej i Halnej. Dlaczego nasza działka to doskonały wybór? - Bliskość stacji pkp: działka znajduje się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł748 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 748 M2 Z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący na winiarach/winogradach ul. Przyłuskiego (działka na końcu ślepej, spokojnej ulicy) działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł19 575 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy trasie wylotowej na Katowice jeszcze przed autostradą. Ulica Bolesława Krzywoustego z wjazdem na działkę. W studium na działce przewidziane usługi. Literka U Treść.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij